Weer meer naar school

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond is bevestigd dat er vanaf 1 maart weer wat meer lessen op school mogen. Volgens de regels van het Ministerie kunnen alle leerlingen na deze voorjaarsvakantie tenminste weer één dag per week naar school komen.

Onze leerlingen mochten al op school komen voor het volgen van praktijkvakken. Dat blijft zo na 1 maart.

We maken nu een nieuw rooster, waarin onze leerlingen ook naar school komen voor de niet-praktijkvakken. Dat rooster gaat gelden vanaf maandag 8 maart. Volgende week geldt nog het rooster van vóór de vakantie.

Het wordt dus weer drukker in onze gebouwen, waardoor we extra aandacht vragen voor de Corona-regels. We zetten het handen wassen, tafels reinigen en je houden aan de looproutes weer stevig op de agenda. We letten ook heel erg op het dragen van een mondkapje. De 1,5 meter zal misschien weer even wennen worden maar het moet wel. Wij zijn blij dat alle leerlingen weer naar school mogen. Geniet van de vakantie en heel graag tot snel!

Team Pouwer

Ook interessant

Hieronder zie je een aantal verschillende vakken zoals ze op Pouwer College worden gegeven. Wij hopen dat je zo een volledig mogelijk beeld krijgt van de school. Wij wensen jullie veel kijkplezier!

Lees verder

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond is bevestigd dat er vanaf 1 maart weer wat meer lessen op school mogen. Volgens de regels van het Ministerie kunnen alle leerlingen na deze voorjaarsvakantie tenminste weer één dag per week naar school komen.

Lees verder

13 en 14 februari was een geweldig schaatsweekend voor jong en oud. Bij ijsbaan De Watertoren, gelegen naast Pouwer College, waren zaterdag 250-300 en zondag 350-400 bezoekers, waarvan veel kinderen die voor het eerst op de schaats gestaan hebben.

Lees verder